Τι Αναζητάμε

Το Κέντρο Κλινικής Αριστείας ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ αναζητεί:

Μεταπτυχιακό φοιτητή της ειδικότητας αναισθησιολογίας και εντατικής θεραπείας.

Προσόντα:

  • Πτυχίο ιατρικής
  • Η προηγούμενη εμπειρία στους τομείς της αναισθησιολογίας και της εντατικής θεραπείας αποτελεί πλεονέκτημα
  • Επαγγελματικό ενδιαφέρον
  • Καλές γνώσεις υπολογιστών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί.

Νοσοκόμες

Προσόντα:

  • Δίπλωμα
  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρίας
  • Εξαιρετικές συστάσεις και επαγγελματικό ενδιαφέρον
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών

Περιγραφή θέσης:

  • Εξειδικευμένη και αποτελεσματική υγειονομική περίθαλψη για τους ασθενείς
  • Εισαγωγή των ασθενών και εισαγωγή του εσωτερικού κανονισμού
  • Παρακολούθηση και καταγραφή εργαστηριακών εξετάσεων, χειρισμών και υπηρεσιών υγείας
  • Ψυχική, σωματική και κοινωνική υποστήριξη των ασθενών
  • Υγιεινή, ατομική και δημόσια υγεία
  • Συμμετοχή στην καθημερινή αναφορά των νοσηλευτών και στην ενημέρωση της κατάστασης του ασθενούς.
  • Βοήθεια στους γιατρούς κατά τη διάρκεια χειρισμών και επεμβάσεων.

Παρέχουμε ένα περιβάλλον για:

  • Γρήγορη επαγγελματική εξέλιξη
  • Εργασία σε δυναμικό περιβάλλον
  • Ελκυστικό μισθό
ΕΘΝΙΚΌ ΤΗΛΈΦΩΝΟ:
0700 911 99